беременность
я беременна
ты беременна? ну что ж, поздравляем!
помни, беременность - это большая ответственность,
огромная радость и море незабываемых ощущений!

и в конце этого пути тебя уже ждет маленькое чудо

смотреть карапузики
беременность
беременность по неделям
будущий малыш
new определить пол ребенка
роды ÷ рассказы о родах
дата родов ÷ здоровье
хочу забеременеть
форум ÷ сказки ÷ роддома
линейки беременным
дневнички (блоги)

Последние темы форума:

Разговоры о политике [3937:152683]
Третий [148:21626]
Продам крутые фирменные футболки! [0:62]

дневник обо всем


У якому віці краще народжувати дітей?


адверта - профиль, дневник

Основне призначення кожної жінки - це, безумовно, материнство. Так було сотні і тисячі років тому, так залишається і зараз. Багато сучасні жінки захоплені побудовою кар'єри, приділяють багато уваги собі, часто вважаючи, що питання народження дітей можна відкласти на невизначений термін. У багатьох дівчат виникає питання: коли пора ставати мамою? У якому віці краще народжувати дітей? Спробуємо розібратися в цьому питанні пише сайт https://healthday.in.ua/.


У самому розквіті сил

Лікарі вважають, що найбільш підходящий вік для першої вагітності - 20-25 років. Саме в цей період організм жінки повністю сформувався і готовий для виношування і народження дитини. До 25 років ще не встигають проявлятися можливі хронічні захворювання і проблеми зі здоров'ям.

Зазвичай до 20-25 років дівчина вже сформувалася психологічно, розставила життєві пріоритети, отримала освіту і почала будувати кар'єру. У цьому віці жінка вже щодо міцно стоїть на ногах і ще не виснажена життєвими проблемами, які можуть похитнути її здоров'я. З цим згодні і багато молодих мам, які вже мають досвід народження і виховання дітей.

Але вказаний проміжок в 5 років - це не межа. Лікарі вважають, що хорошим віком для народження малюка можна назвати період до 35 років.

Твердо стоїмо на ногах

Багато дівчат не поспішають ставати мамами, пояснюючи це переживаннями за майбутнє своєї дитини. Саме тому вони вирішують спочатку обзавестися гарною роботою, стабільним заробітком, квартирою, щоб малюк ні в чому не потребував. Часом гонитва за добробутом стає нескінченною, а коли жінка нарешті начебто задоволена своїм становищем, то виявляється, що скоро їй 40 років, а на горизонті маячать проблеми зі здоров'ям, які наражають на небезпеку життя і здоров'я її і майбутньої дитини.

До 35 років жінка зазвичай вже багато чого домагається в житті, готова психологічно до материнства і може багато дати своїй майбутній дитині, але тут виникає небезпека через вікових особливостей не завагітніти, народити дитину з патологіями або не виносити плід. У цьому віці через фізіологічних особливостей і змін в тілі жінки зростає ризик викидня. Крім того небезпека народити малюка з синдромом Дауна у жінок після 40 років збільшується в 10 разів.

Коли жінка багато років не вирішується стати мамою, то організм сам по собі обмежує цю функцію - як би гасить її. Жінка може завагітніти і після 40 років, але можливі деякі проблеми з зачаттям дитини.

Зовсім ще дитина

Трапляється і так, що доля сама вирішує, коли у жінки повинен з'явитися дитина. Буває, що дівчата стають мамами і в 16-17 років. Вагітність в такому ранньому віці - це величезний ризик для здоров'я як майбутньої мами, так і для життя дитини. Коли дівчині 18 років, її організм ще не розвинувся остаточно. Тіло ще не зміцніло і не підготувалося до вагітності і материнства. Вагітність в цей період може стати важким випробуванням для молодої жінки ще й тому, що в такому віці вона ще не готова психологічно стати мамою і нести відповідальність. Окрім моральної непідготовленості є також небезпека соціальних труднощів - майбутня мама ще не отримала освіти, не знайшла роботу.

Перевагами вагітності в ранньому віці є відсутність хронічних захворювань і вікових змін в організмі. Тому ранню вагітність можна розглядати як благо, оскільки вона дозволяє зачати і виносити дитину, в той час коли організм найменш обтяжений захворюваннями.

Не втрачайте надію

Трапляється, що завагітніти у жінки не виходить в силу певних причин. Тоді на допомогу приходять нові технології, наприклад, ЕКО. Завдяки такому методу жінка може завагітніти і після 60 років.

При плануванні дитини важливо підходити до цього питання розумно: провести повне медичне обстеження, подумати про подальшу долю малюка і максимально зменшити всі можливі ризики як для дитини, так і для себе.


27 September 2017, 09:57:48

* Что бы Вы могли оставить комментарий, Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться


меню для беременныхЗАРЕГИСТРИРОВАЛИСЬ УЖЕ: 41719 | 0

 Следим за беременностью. Вход в систему.
email:пароль:
зарегистрироваться.
забыли пароль?ђҐ©вЁ­Ј@Mail.ru 2005—2015 © Я Беременна. Все для беременных.      
5:0.1002