беременность
я беременна
ты беременна? ну что ж, поздравляем!
помни, беременность - это большая ответственность,
огромная радость и море незабываемых ощущений!

и в конце этого пути тебя уже ждет маленькое чудо

смотреть карапузики
беременность
беременность по неделям
будущий малыш
new определить пол ребенка
роды ÷ рассказы о родах
дата родов ÷ здоровье
хочу забеременеть
форум ÷ сказки ÷ роддома
линейки беременным
дневнички (блоги)

Последние темы форума:

Комментарии к персональным дневникам [903:85329]
Третий [157:22976]
Танцевальная академия (моя история) [466:80849]

дневник обо всем


Благодійність в Україні вже є!


адверта - профиль, дневник

Благодійність завжди була важливою складовою кожного суспільства, адже далеко не все в країні робиться руками держави або великих чиновників. Добрі справи і щирі пориви душі інколи здатні звернути гори, подарувати надію та створити справжнє диво там, де це ще вчора здавалося неможливим. І на сьогоднішній день ми вже можемо сміливо сказати – благодійність в Україні є, вона стрімко розвивається і приносить свої плоди.

Не будемо далеко ходити, розглянемо діяльність благодійного фонду України MANUS DEI. Ідея створення фонду виникла і була втілена у життя бізнесменом, громадським діячом та меценатом Андрієм Сергійовичем Доценко. Що ще раз доводить усім нам, що навіть одна людина може змінити щось на краще, врятувати чиєсь життя або повернути нас обличчям до європейського рівня життя, варто їй лише цього захотіти. Основне кредо бізнесмена – бажаєш змінити світ, перш за все, розпочни з себе. Здавалося б, прості слова, але вони набувають іншого звучання, коли дізнаємося, що за ними стоїть безліч вже зроблених добрих справ – забезпечення медичних закладів та українців медичним обладнанням, реконструкція та ремонт лікарняних приміщень, адресна допомога матерям, які самостійно виховують дітей.

Благодійний фонд України MANUS DEI був створений недавно, в 2017 році. Але за цей короткий час А.С. Доценко зумів об ‘єднати навколо себе багатьох, таких же небайдужих до чужої біди людей. І це принесло свої успіхи, які можна значно примножити, якщо до фонду залучиться ще більше охочих! Наразі у цієї організації у розробці є декілька важливих соціальних проектів, які потребують однодумців та посильної допомоги. Небайдужість та відкрите щире серце – ось основні критерії відбору кандидатів фонду.

Більш детально про діяльність благодійного фонду України MANUS DEI можна дізнатися на сайті manusdei.com.ua

14 September 2018, 13:58:55

* Что бы Вы могли оставить комментарий, Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться


меню для беременныхЗАРЕГИСТРИРОВАЛИСЬ УЖЕ: 41722 | 0

 Следим за беременностью. Вход в систему.
email:пароль:
зарегистрироваться.
забыли пароль?ђҐ©вЁ­Ј@Mail.ru 2005—2015 © Я Беременна. Все для беременных.      
5:0.0924