14 September 2018, 13:58:55

Благодійність в Україні вже є!

Благодійність завжди була важливою складовою кожного суспільства, адже далеко не все в країні робиться руками держави або великих чиновників. Добрі справи і щирі пориви душі інколи здатні звернути гори, подарувати надію та створити справжнє диво там, де це ще вчора здавалося неможливим. І на сьогоднішній день ми вже можемо сміливо сказати – благодійність в Україні є, вона стрімко розвивається і приносить свої плоди.

Не будемо далеко ходити, розглянемо діяльність благодійного фонду України MANUS DEI. Ідея створення фонду виникла і була втілена у життя бізнесменом, громадським діячом та меценатом Андрієм Сергійовичем Доценко. Що ще раз доводить усім нам, що навіть одна людина може змінити щось на краще, врятувати чиєсь життя або повернути нас обличчям до європейського рівня життя, варто їй лише цього захотіти. Основне кредо бізнесмена – бажаєш змінити світ, перш за все, розпочни з себе. Здавалося б, прості слова, але вони набувають іншого звучання, коли дізнаємося, що за ними стоїть безліч вже зроблених добрих справ – забезпечення медичних закладів та українців медичним обладнанням, реконструкція та ремонт лікарняних приміщень, адресна допомога матерям, які самостійно виховують дітей.

Благодійний фонд України MANUS DEI був створений недавно, в 2017 році. Але за цей короткий час А.С. Доценко зумів об ‘єднати навколо себе багатьох, таких же небайдужих до чужої біди людей. І це принесло свої успіхи, які можна значно примножити, якщо до фонду залучиться ще більше охочих! Наразі у цієї організації у розробці є декілька важливих соціальних проектів, які потребують однодумців та посильної допомоги. Небайдужість та відкрите щире серце – ось основні критерії відбору кандидатів фонду.

Більш детально про діяльність благодійного фонду України MANUS DEI можна дізнатися на сайті manusdei.com.ua

Комментарии 0