08 October 2018, 10:30:18

Медичне обладнання

Здоров'я людини - це найважливіша складова успішного життя, особливо сьогодні, коли екологічна ситуація на планеті стає гірше і гірше. Саме тому медицині приділяється стільки уваги: ??все частіше відкриваються нові державні медичні центри, приватні клініки і удосконалюються методики підготовки медичного персоналу. Однак крім висококваліфікованого персоналу велике значення в боротьбі з недугами відіграє якісне і сучасне медичне обладнання Canon Medical Systems.

Розробкою і виготовленням медичного обладнання сьогодні займається безліч підприємств як на території Білорусі, так і за кордоном. Виникає питання: де ж краще придбати якісне та надійне медичне обладнання? На що слід спиратися при виборі підприємства, що спеціалізується на медичному обладнанні? Наша відповідь - на досвід і доведений результат.

Поняття «медичне обладнання» дуже широке. Сюди можна віднести все, що використовується для лікування хворого, крім лікарських препаратів, а також для діагностики захворювань і т.п. Так, наприклад, до медичного обладнання можна віднести хірургічні інструменти, прилади для операційної (лампи, столи і т.п.) , всілякі діагностичні прилади (апарати УЗД, томографи, тонометри, рентгенівські апарати і т.п.), обладнання для лабораторій (пінцети, шпателі, лабораторний посуд та ін.), терапевтичне обладнання, пристосування для транспортування хворих (каталки, носилки), в евозможние пристрої, що полегшують життя інвалідам (милиці, інвалідні крісла, ходунки та т. п.), стоматологічне обладнання, прилади для дезінфекції (кварцевателі, стерилізатори), обладнання для екстреного виклику медперсоналу в лікарнях і т.п. Зрозуміло, що від того, наскільки якісними будуть всі ці прилади і пристосування, безпосередньо залежить життя і здоров'я людей. Саме тому медичне обладнання повинно піддаватися дуже строгий контроль якості і безпеки.

Так, отримати сертифікат на медичне обладнання в обов'язковому порядку треба для виробів для внутрішнього протезування, травмотологіческіх виробів, медичних інструментів (колючих, ріжучих, пиляльних, ударних, зондирующих і т.п.), Діагностичних приладів (для різноманітних аналізів, тонометри, енцефалографи, томографи і т. п.), апаратів для лікування, стоматологічних приладів, світлотехнічного обладнання, контактних лінз і засобів догляду за ними.

Комментарии 0