Форум по беременности, родам и о детях

"Я беременна"

...Я пришла к тебе С ПРИВЕТОМ...,Рассказать,что солнце встало!...Ну и пусть сейчас три ночи...,Я с приветом,я ж сказала!))

Стр. 17 из 18   
Автор
Сообщение
Хі-хі, апну трохи щоденник, а то зовсім пилюкою припав smutilsa lol . Писати є багато про що, але якось згодом, потроху...

Статистика:
Дана - 149 см
Віка - 115 см
Женя - 94 см


Данин день народження зустрічали вже в хаті, та і Новий рік теж (навіть ночували дві ночі cool2 ). Зараз займаємося сходами. Чекаємо кухню. Вирішили довести до ладу перший поверх - і тоді переселятися rolleyes
Ілюстрації smile

Будинок в процесі cool2

Спойлер:
Трохи дітлахів засвічу. Новорічних. Як я вже казала, 2014-й ми зустріли в своєму будинку. 1 січня одягли діточок у вишиванки і влаштували патріотичну фотозйомку під ялинкою cool2 .

Спойлер:
Вчора помірялися smile

Дана - 154 см
Віка - 120 см
Женя - 100 см
Всім доброго дня і щедрого Миколая kiss ! Вирішила спробувати знову вести щоденник, бо багато чого забувається, пролітає повз. Цей напружений рік не надихав на писанину - хіба на матюки, але ж їм не місце в дитячому щоденнику, тому якось і не писалося.

Цей рік був для нас знаковий не лише в глобальному плані, але й у родинному. Тепер у мене дві школярки. Додалося клопотів, турбот, переживань. До того ж виявилося, що Дана буде ходити в другу зміну, тому довелося написати заяву на академвідпустку на малюванні. Сподіваюся, що в наступному році їхній клас вже буде навчатися в першу зміну.

Віка досить спокійно влилася в новий ритм, я думала, що буде складніше. З жовтня ми ходимо на аеробіку, шпагати вже, практично, піддалися їй (троооошечки не вистачає до поперечного), займається з задоволенням і вже рветься на змагання lol.

У Жені знову змінилися виховательки (це вже третій "комплект" за три роки crazy2 ), але його це не надто засмутило. Одну з них то до нас в гості запрошував, то до неї додому збирався, то поставив вимогу, щоб вона його пригостила цукеркою - а та не забула і таки пригостила його наступного дня шоколадною "медалькою" lol. Коротше кажучи, Женіну довіру вона заслужила  excellent .

Ну і трохи фоток, а то зовсім сумно в щоденнику без ілюстрацій smile

Почнемо з весни. Ботанічний сад.
Спойлер:

Останній дзвоник у Дани та випускний із садочка у Вікусі
Спойлер:


Трохи хендмейду - розписувала скриньки для своїх Сашиних племінниць.
Спойлер:


Веселка на Стожарах
Спойлер:


добавлено спустя:

Їздила на зустріч випускників додому, в Нововолинськ smile . Де з ким реально 15 років і не бачилася. Було круто. Наша Кононівна - наче в холодильнику ці 15 років просиділа - не змінилася анітрішки lol .
Спойлер:


добавлено спустя 18 минут:

Родичів своїх побачила - брати мій старший, його дружина і доці smile

Спойлер:


Аня - старшенька, трохи її пофоткала у пшениці smile .
Спойлер:

І Іринка приєдналася до зйомки smile .
Спойлер:


добавлено спустя 15 минут:

А через тиждень після того ми зустрілися вже в Києві - випроваджали заміж нашу двоюрідну сестру dance

Спойлер:
Поблагодарили(1): admin
Втрачаю час, втрачаю спогади. Треба писати гарячими слідами, поки ще все свіже в голові cool2 ... Тому зроблю короткий фотозвіт за період з липня минулого року і до сьогодні, а надалі буду зному намагатися робити тут якісь актуальніші нотатки.

Отже, поїхали cool2

Дана з троюрідною сестрою Лєрою і сусідами з нашого масиву влаштували концерт для дорослих  excellent
Спойлер:




Заходив Сашин колишній співробітник, попросив дати йому на передову альпіністське спорядження. Саша, звичайно ж, не відмовив. Олег пішов на фронт, але довго воювати йому не довелося, бо під Іловайськом отримав осколкове поранення. На щастя, ногу йому врятували. Зустріли його наприкінці зими на місцевому базарі, був на милицях, попереду ще операції з видалення зайвих конструкцій з ноги. Похвалився, що взяв собі вихованку - метиса вовка і собаки. Життя продовжується.

Спойлер:



Була в гостях у нас моя однокласниця зі своєю родиною. Ми з Танькою добре собі дружили в школі, а виявилося, що і 15 років по тому нам є про що поговорити і над чим пореготати. Дацючка - зе бест bravo . Показували їм місцеві краєвиди sweet
Спойлер:


А далі був перший дзвоник (комусь перший - комусь п"ятий wink )
Спойлер:


А потім Жені стало 4 рочки dance
Спойлер:



Трохи осінніх пейзажів і всіляких там дрібничок
Спойлер:



29.11. Дані стало 11 років.
Спойлер:



2015
Спойлер:



Затемнення через гайморит lol
Спойлер:



Весна. Нарешті
Спойлер:
Так, щоб не відставати від подій, запишу наші пригоди за травень smile .

Отже, все почалося з 5.05, коли до мене в гості приїхали подружки інститутських часів. Дві з них живуть зараз в самій гейропі lol , у жабоїдській Франції)). Інка - в Діжоні (ага, там, де гірчиця smile ), а Олька - в Сен-Тропе (там де всякі жандарми з Луї де Фюнесом wink ). Мають по двоє діток - Інка двох синочків, Олька - двох донечок иду с детьми , в цьому році придбали собі нерухомість, тому, якщо мене раптом завіє до Франції nostalgy , вже буде де зупинитися.

Спойлер:


Потім спланували зустріч форумсько-сімейного формату, і пройшла вона навпрочуд вдало: без жертв і ексцесів, не зважаючи на кількість учасників lol . 16.05.2015
Спойлер:




Ну а сьогодні відзначили 7-річчя Вікусі dance

Спойлер:


Дітей було 11 штук lol , і більшість із них - свої: рідні, двоюрідні, троюрідні. Було гамірно і весело. В такі моменти дуже я дуже ціную, що ми живемо в приватному будинку, та ще й до того ж поруч є дитячий майданчик wink
vostorg vostorg vostorg
ЮЮююхххуууу! Канікули! lol  excellent !

Хоч і дощик на дворі,
І хмаринки угорі,
Дуже радісно сьогодні
Нашій любій дітворі!

Літо йде уже до нас,
Відпочити всім нам час.
Не сумуй за нами, школо,
Ми повернемося в клас.

Спойлер:
Для протоколу. Цього року Дана залишилася без похвального листа. Маємо три штуки по 9 балів. Трохи мені сумно з цього приводу, бо дві з трьох дев"яток - з української мови і літератури rolleyes . Німецька - то таке, перший рік, ще не втягнулася, а от за україську мені прямо гірко якось: в першому семестрі було по 10, а в другому з"їхала sad . Ну нічого, літо попереду, буду ганяти cool2 .
Крім цього, в активі "10" - 5 шт
"11" - 4 шт
і аж одна "12" - з праці lol
Вітаю, шановна громадо! Вирішила трохи написати для історії.
Позавчора заміряла дітлахів. Ось такі результати:

Дана - 161,5 см
Віка - 127,5 см
Женя - 107,5 см

Літо іде, дітки ростуть. Через будівництво і деякі несприятливі обставини вирватися кудись на відпочинок не виходить. Зате в нас тепер справжнє село - взяли десяток качок cool2 ! Дівчата по черзі бігають до них з водою і комбікормом)). На річку їздили поки що тільки раз, погода якась така непердбачувана, але, враховуючи прогноз, найближчими днями у нас є всі шанси поплавати.

Позаминулої суботи їздили в Київ на "Самольот-Фест" у музей авіації. Все б нічого, але погода капітально підламала. Та зрештою, всі залишилися задоволені.
Спойлер:
Несподівано вдалося вичепити дві путівки в табір із 50% знижкою cool2. На роздуми часу було небагато, в четвер нам дали квитанцію на оплату і перелік необхідних довідок, я все зібрала, і в неділю ми повезли Віку з Даною на відпочинок. Баришівський район, ДОТ "Ювілейний". Ось фоточки з заїзду:
Спойлер:

Табір, звичайно ж, не першої свіжості, але в кімнатах металопластикові вікна з москітними сітками, а ще санвузол є в кожній кімнаті і гаряча вода цілодобово)). Єдина незручність - це відсутність розеток у кімнатах, а тому відсутність можливості заряджати телефони. Їх довелося забрати додому, вожата дала свій номер, проте вчора я так і не змогла додзвонитися до неї. Віка живе у двомісній кімнаті разом із своєю двоюрідною сестричкою Юлею, якак на 1 рік старша. Вчора Юліна мама додзвонилася до іншої вожатої, начебто все гаразд. Спробую ще сьогодні понабирати, раптом пощастить?
Їздили в гості до дівчат. Дана - голова загону (мабуть, за ростом вибирали lol ), малює там плакати, звітує перед вожатими - купа роботи, коротше кажучи. Віку не могла переслухати - стільки емоцій у дитини назбиралося lol - переказувала мені зміст фільму, який вони дивилися напередодні ввечері. На дискотеці вмикали їм стробоскоп - крутизнаааа cool2 !


Ось кілька фоточок з нашого візиту:
Спойлер:
Чомусь я була впевнена, що писала про початок навчального року rolleyes ... Аж сама здивувалася, що останній запис у щоденник зробила ще в серпні. А вже останній день осені confused ... Вчора відсвяткували Данин день народження. Трохи склалося не так, як гадалося, бо половина із запрошених дівчат прийти не змогла (не дуже гарно, до речі, говорити, що ти не зможеш прийти у той день, коли тебе вже чекає іменинниця, не попередивши заздалегідь mad ). Ну, як то кажуть, хай їм буде гірше)). Дівчата непогано розважилися, навіть дискотеку собі влаштували dance . Я мала можливість переконатися, чим живе сучасна молодь lol . Музичні вподобання мене цілком задовільнили: Океан Ельзи, Дзідзьо, Рамштайн cool2 . Потренувалася на дівчатах малювати хною (сподіваюся, їх мами вдома за це не з"їли smutilsa ). Ось трошки фоточок
Спойлер:

********

Трохи відмотаю назад. На батьківських зборах мене Данина класна керівничка попросила сфотографувати клас, щоб повісити в кабінеті груповий портрет, так би мовити (в них така традиція, клас "мітять", так би мовити lol ). Ось він, 6-Б клас.
Спойлер:


***********************

Женін день народження відзначали цього року за таким планом: спочатку піца, потім дитячий боулінг, а на десерт - тортик удома. Перший ювілей  excellent
Спойлер:
З Новим 2016 роком!




























subir fotos a internet
Запишу, щоб не забути))). Женька хоче, щоб татко погрався на комп"ютері, а тут я сиджу. Каже таткові: "Прожени маму!", Саша сміється, питає "Як же я її прожену?"
- А ти їй чарівне слово скажи! - Женя каже
- Яке? - питається татко
Женя нахиляється і на вушко каже Саші:
- Пупсік, ти така гарна! Дай мені погратися! ))
lol lol lol
Росте просто тобі Дон Жуан якийсь lol ...

*********************
Сьогодні поставила дітей до стінки, заміряла.
Дана - 165 см
Віка - 131,5 см
Женя - 110,5 см
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3
Стр. 17 из 18   


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах