Форум по беременности, родам и о детях

"Я беременна"

...Я пришла к тебе С ПРИВЕТОМ...,Рассказать,что солнце встало!...Ну и пусть сейчас три ночи...,Я с приветом,я ж сказала!))

Стр. 1 из 66   
Автор
Сообщение
**********************

Розміри державної допомоги сім'ям з дітьми, що діють до 1 липня 2014 року

**********************

Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами - 100 відсотків середньомісячного доходу, але не менше 25 % прожиткового мінімуму для працездатної особи у розрахунку на місяць (Ст. 9 Закону № 2811-ХII)

Допомога при народженні дитини - Залежно від того, на яку дитину – першу, другу чи третю і наступну – з 1 січня 2011 року виплачується така допомога(Ст. 12 Закону № 2811-ХII):
на першу дитину - у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму
на другу дитину - у сумі, кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму
на третю і кожну наступну дитину - у сумі, кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму

Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - Різниця між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу, але не менше 130 грн. (Ч. 1 ст. 15 Закону № 2811-ХII)

Допомога на дітей одиноким матерям**
- Різниця між 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу, але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (Ст. 183 Закону № 2811-ХII)


* - Закон № 2811-ХII – Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21.11.92 р. № 2811-ХII
** - Допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від одержання на дітей інших видів допомоги


Что считается в "доход семьи"?

Прожиточній минимум на 2011 год

Прожиточный минимум на 2012 год

Прожиточній минимум на 2013 год

Сайт Головного управління праці та соціального захисту (СОБЕС) www.soczahyst.kiev.ua

УВАГА!!!
Розміри державної допомоги сім'ям з дітьми, що діють з 1 липня 2014 року


Допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України
Окрема виплата Допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку не передбачена.
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні"
Поблагодарили(7): Эленна, Anna_k, Light, oxybaby, Ромашкина, Lovemasik, Lamiriel
если дочка родилась 31.10.2007 и мы еще не подали документы на выплату...то в нашем случае какая сумма будет выплачиваться нам???
pcd
обычно сумма выплат зависит не от даты подачи заявления, а от даты рождения ребенка.. если закон вступил в силу в 2008м году, то вы получите старое пособие.. во всяком случае именно так было, когда ввели 8500.. но лучше позвонить и узнать в собесе
мы родились 15 декабря. подали документы на прошлой неделе. 8500. Эх, 2 недели не дотянули smile)))))))))
Yukka писал(а):

Эх, 2 недели не дотянули


Какие там 2 недели! Мы 5 часов не дотянули! mad mad mad
ну, зато второй раз будем рожать - озолотимся lol
Yukka, будет стимул рожать, хотя если би не платили второго все равно рожать буду wink
кто может растолковать следующую норму нашего закона:

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 1 січня
2008 року непрацюючим особам та особам, застрахованим у системі
загальнообов’язкового державного соціального страхування, надається у розмірі,
що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для
працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на
одну особу за попередні шість місяців, але не менше як 130 гривень (гарантований
мінімальний розмір).



то на какую сумму претендует мать в получении пособии (кроме частичек выплаты на 2 года от суммы 25 тыс)
тоесть дикретные до 3-х лет
например если совокупная средняя сумма в месяц на семью 5000 грн (официальная),
семья из троих человек, с рождением малыша будет 4.
на сегодня в Украине установлено прожиточный минимум в размере см. ниже
Прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у 2008 році
Соціальні і демографічні групи населення
Розмір прожиткового мінімуму

01.01.08–31.03.08 / 01.04.08–30.06.08 / 01.07.08–30.09.08
Діти віком
до 6 років 526 грн. / 538 грн. / 540 грн.

Діти віком від
6 до 18 років 663 грн. / 678 грн. / 680 грн.

Працездатні особи 633 грн. / 647 грн. / 649 грн.

Особи, які втратили
працездатність 470 грн./ 481 грн. / 482 грн.

Загальний показник 592 грн. / 605 грн. / 607 грн.
Какие приятные новости!
Вот бы ещё через лет пять за третьего сумму подняли, была бы вобще красота!



хорошо если к новому году и это оставят, а то ведь могут решить, что им на футбол не хватает
а кто уже оформлял, подскажите как долго ждете денег?
MarryCone
Ждать призодится около 2-3-х мес.
NOli4ka писал(а):

хорошо если к новому году и это оставят, а то ведь могут решить, что им на футбол не хватает


Закон обратной силы не имеет.
Солнце_Я писал(а):

Закон обратной силы не имеет.

а вот в этом и весь прикол нашей "причудливой" страны, что в ЗАКОНЕ изменений НИКАКИХ НЕТ (если не верите мне - изучите внимательно З А К О Н У К Р А Ї Н И Про державну допомогу сім'ям з дітьми ) . Смею Вас заверить - сильно разочаруетесь. Изменения внесены в постанову Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми и в закон про держ.бюджет на 2008р. А как все могут догадаться - прийдёт 2009 год и будет новый бюджет, и такие существенные "растраты" для нашего государства могут оказаться лишними. Выборы только в 2010году, так что 2009 год они смело могут "задвинуть" во всех планах соц.защиты. Увы. Не ту страну назвали Гондурасом rolleyes
ДЕВОЧКИ, ИЗВИНИТЕ ЗА ГЛУПЫЙ ВОПРОС smutilsa . А КАК ЗА 2 РЕБЁНКА ВЫДАЮТ ДЕНЬГИ? Я ЗНАЮ ЧТО 25 000. Я ЕЩЁ СЛЫШАЛА ЧТО ЕСЛИ СТАНЕШЬ НА УЧЁТ ПО БЕРЕМЕННОСТИ, ПОЗЖЕ 12 НЕДЕЛЬ, ТО ЕЩЁ НЕ ДАДУТ ДЕНЬГИ. ОБЬЯСНИТЕ, ЭТО ПРАВДА, И КАКИЕ ДЕНЬГИ НЕ ДАДУТ, ОНИ ИХ ВЫЧТУТ ИЗ ЭТОЙ СУММЫ (25000).
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3
Стр. 1 из 66   


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах