З турботою про кожного

Війна увірвалася у життя українців не так вже й давно, але інколи здається що проминула ціла вічність. Наша підсвідомість до цих пір не змирилася з суворою дійсністю, ми все ще відмовляємося вірити у те, що відбувається навколо. І це ми, дорослі люди, які вже багато чого бачили, маємо якийсь досвід, здатність аналізувати та прогнозувати. То ж уявіть собі, що при цьому відчувають діти, які ще нічим не завинили перед цим світом, але змушені відчувати жахіття війни на собі. Безперечно, наші діти потребують особливого ставлення та підходу, допомоги як фізичної, так і моральної. І добре, якщо є поруч люблячі батьки, які здатні подбати про захисток та виживання. А що ж робити тим, хто в силу різних обставин та примх долі залишився сам на сам з цим суцільним пеклом? Не забуваймо, що ці діти отримали подвійний стрес — і від воєнних дій, і від втрати батьківського піклування, а тому потребують максимальної уваги від суспільства.

Допомога дітям

Спеціально з цією ціллю на Закарпатті було створено Дитяче містечко «Затишок» . Це благодійна організація, що діє на постійній основі і дбає про дітей, які потребують прихистку та реабілітації в умовах війни. Небайдужі до чужого горя люди намагаються постраждалим дітям повернути радість життя, віру в майбутнє через подолання психологічних проблем. І їм все одно на якій мові розмовляють ці діти, адже важливо одне — вони українці, вони наші потомки. Це ще раз доводить що як би вороги не намагалися знищити наш генофонд, ми докладемо усіх зусиль аби його врятувати.

Вперед у світле майбутнє

Так, попереду у цих дітей важкий шлях фізичного та психологічного одужання. Але вони точно залишаться живими, вони у безпеці. То ж не треба зупинятися, не можна шкодувати коштів на створення таких благодійних містечок по всіх куточках Україні, де більш менш безпечно. Особливо важлива та популярна нині професія дитячого психолога — для них є великий фронт роботи. Отже, не залишайтеся осторонь, долучайтеся до будь-яких благодійних організацій, допомагайте кожному, хто цього потребує.