Форум по беременности, родам и о детях

"Я беременна"

...Я пришла к тебе С ПРИВЕТОМ...,Рассказать,что солнце встало!...Ну и пусть сейчас три ночи...,Я с приветом,я ж сказала!))

Стр. 32 из 32   
Автор
Сообщение
Shegal'
Вони не лише рукодупі, а ще й дурноголові. Такого на етикетках та упаковках - до біса і трохи зверху. Невже в них не вистачає клепки хоча б через Ворд це прогнати crazy2 ?
Елена Бабенко писал(а):

Невже в них не вистачає клепки хоча б через Ворд це прогнати

якби була клепка, то були б не дупоголові lol
на весь штат не мати хоча б одного коректора- то ганьба для контори. й для печатників, й для власника продукції. отаке.
Shegal'
Ой, ти знаєш, я мала нещастя зачепитися з одним супержурналістом місцевого розливу. Зараз скопіюю сюди наш діалог cool2

добавлено спустя 14 минут:

Заголовок "Міліція знайшла власника ділянки, з якої стріляли по дітям". Далі такий діалог у нас вийшов:
Цитата:

Олена Бабенко По дітяХ!!! Господи, коли ж ви вже вивчите це довбане відмінювання?!
Подобається · Відповісти · 16 червня о 19:37

Хроніки міста від перестановки доданків сума не міняється, як і зміст новини від закінчення останнього слова заголовка.
Подобається · 17 червня о 10:04 · Відредагований

Олена Бабенко Не скажіть! Журналісти зобов"язані викладати свої думки без помилок, тим паче - в заголовку. Останнім часом ЗМІ перетворилися на суцільне жахіття для будь-якого філолога або просто пересічної письменної людини. Це стосується не лише Обухова, але від того веселіше не стає.
Подобається · 17 червня о 10:34

Хроніки міста не всі мають філологічну освіти. А громадянський інтерес треба реалізовувати.
Подобається · 17 червня о 10:38

Олена Бабенко Дуже погано, що журналісти не знають мови. Бути громадянином і не знати мови - це не дуже патріотично. В крайньому випадку - найміть редактора wink emoticon. І замість того, щоб зі мною сперечатися, можна було б уже давно виправити ту помилку, хай їй грець)))
Подобається · 17 червня о 11:00

Хроніки міста 1. Я знаю мову. Окремі опечатки, помилки і тд не роблять текст настільки незугарним як здається Вам 2. Поки Ви читаєте мене, а не я Вас, форма нашого діалогу не нагадує суперечку 3. Якшо Вас цікавлять закінчення в словах більше ніж громадянськийй резон...Показати більше
Подобається · 17 червня о 11:13

Олена Бабенко ))))) Як то кажуть: "етапять". Дякую за розуміння і конструктивний діалог. Всього Вам найкращого на ниві боротьби з несправедливістю! Дуже шкода, що Ви так драматично реагуєте на зауваження "споживачів".


І що найцікавіше, далі ці "Хроніки" опублікували ще одну статтю про цього стрільця під заголовком - ......увага (!!!) "Охоронця, який стріляв по дітям в Козині звільнили" wall
Елена Бабенко писал(а):

далі ці "Хроніки" опублікували ще одну статтю про цього стрільця під заголовком - ......увага (!!!) "Охоронця, який стріляв по дітям в Козині звільнили"

lol
супер! ноу коментс. най би хоч твоєю безкоштовною порадою скористувались lol
Добірка колискових:
http://www.discoverukraine.com.ua/дуже-гарна-добірка-українських-колис/
Поблагодарили(1): Елена Бабенко
Ната73
Дякую, Наталочко sweet ! До речі, вітаю всіх українців зі святом нашої солов'їної й калинової, найспівучішої й найріднішої мови на всьому світі bravo !
Libruk – ресурс, на якому зібрано твори різних за жанром і часом українських письменників-класиків та сучасних авторів.
Спойлер:
Сайти для дітей і батьків українською мовою
http://dity.te.ua/korysni-internet-saity-dlia-ditey
Поблагодарили(2): Apsida, zakr
YouTube-канали для дітей українською мовою.
http://www.kozakorium.com/naykraschi-youtube-kanaly-dlya-ditey-ukrayinskoyu-movoyu/
Поблагодарили(4): admin, Ksjucha, olka, Елена Бабенко
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3
Стр. 32 из 32   


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах