Форум по беременности, родам и о детях

"Я беременна"

...Я пришла к тебе С ПРИВЕТОМ...,Рассказать,что солнце встало!...Ну и пусть сейчас три ночи...,Я с приветом,я ж сказала!))

Стр. 67 из 68   
Автор
Сообщение



Вітаю в СП дитячого і підліткового взуття!



Мене звуть Галя, я з Києва.
Спойлер:


Постачальники:

http://fashion-baby.in.ua/
Взуття виробництва Китаю (в основном), Угорщини, Польщі, України. Продаж ростовками і ящиками. Збираємо моделі на хлопчиків і дівчаток в категорії 30-38р.

Українська продукція "Екотапок", тапочки-чешки для дитячого садка чи для дому! Будь-які розміри і моделі без ростовок!
http://ecotapok.ua/
Ціна СП нижча ніж на сайті приблизно на 20грн!


Для того, щоб побачити вже відкриті ростовки, ціни і доступні для бронювання розміри, натискайте:
Відкриті ростовки тут - тисни! - тут всі оновлення!

Рекомендації з вибору разміру:
Спойлер:



Умови СП (якщо замовляєте вперше, прочитайте обов"язково!):

Ставка СП :20%. На дорогі моделі (від 250грн в закупці) ставка СП 15%.

Умови оплати:
Оплата: 100% передоплата на картку Приват банку після того, як зроблено замовлення у постачальника. Рахунки всім виставляю в особистому повідомленні! Строки оплати дуже стислі (не більше 1 дня), тому що сайти постачальників орієнтовані не на СП, а на підприємців: вони обробили замовлення і відразу розраховують отримати оплату, після оплати замовлення відправляють зі складу.

Строки і умови доставки: 3-7 днів з моменту викупу замовлення, за винятком форс-мажорів.
Пересилка ТК Нова пошта, Інтайм, Укрпошта за рахунок покупця. Можливий самовивіз в Києві.
На жаль, бувають непередбачувані затримки з вини перевізників (через негоду, перевантаження чи збої у роботі транспортних компаній), я не несу відповідальність за це.

Щоб забронювати розмір, вкажіть, будь-ласка:
Модель, розмір, довжину стопи!: . В особистому повідомленні обов"язково вказуйте контактний телефон!

Умови повернення:
Повернути товар можна лише у випадку очевидного виробничого браку чи розпаровки (дрібні дефекти, що не впливають на функціональність, на жаль, не є підставою для повернення: нерівні строчки, незначна ассиметрія, невелика подряпинка чи пляма клею чи інші зовнішні дефекти, які суттєво не впливають на зовнішній вигляд). Якщо не підійшов розмір, можливий обмін лише при наявності в мене вільної пари підходящого розміру. В іншому випадку я допомагаю продати проліт.
Також не може бути підставою для повернення не така, як Ви очікували, якість або тип матеріалу, або відтінок кольору. Принципові для Вас характеристики, будь-ласка, уточняйте заздалегідь. Іноді інформація, вказана на оптовому сайті, не відповідає дійсності. Якщо конкретна модель замовляється вперше, то гарантувати достовірність вказаної інформації я не можу.

Форс-мажор:
Якщо оплачений Вами товар з будь-якої причини не приїхав (неправильна ростовка, невідповідність розмірів розмірній сітці) або бракований і постачальник не може його обміняти, то я гарантую Вам повернення оплати в повному обсязі!
Якщо постачальник переплутав артикул і вислав не ту модель або колір, ми вирішуємо індивідуально з кожним замовником чи підходить отримана мною модель чи ми її міняємо, чи повертаємо гроші.


Залишки в наявності :

Спойлер:


Последний раз редактировалось: Rosichka (08.04.2016 22:56), всего редактировалось 92 раз(а)
Тоді мені 88-368 (як нижні в твоєму повідомленні) 26р.
А босоніжки на цьому сайті можна замовити?
ikapelka писал(а):

Тоді мені 88-368 (як нижні в твоєму повідомленні) 26р.
А босоніжки на цьому сайті можна замовити?


Будь-яке взуття ТМ Інблу або Валді можна вибирати.
Інші ТМ продаються тільки в роздріб. Можна замовити напряму, якщо щось сподобалось.

добавлено спустя 8 минут:

На Інблу і Валді є достатньо замовлень. Плануємо на перше число, бо деякі замовники чекають гроші!
Можна приєднуватися!
Эти кроссовочки нельзя купить по опту. Только обувь фирм Валди или Инблу.

На них стоит розничная цена, можно заказать напрямую.

добавлено спустя 13 минут:

Замовлення на Інблу і Валді (планую замовлення на 1-2 березня):
Спойлер:
Замовлення викупила, всім дякую за своєчасну оплату smile
кроссовки Рестайм - 175грн 35 (23,5) и 38р(25см) - еще актуально, есть они? я бы забрала 23,5 см

добавлено спустя 3 минуты:

на когда планируется следующий заказ, а то я пропустила)
Rosichka писал(а):

Инблу кроссовки за 260грн могу Вам заказать любой размер из наличия:

это женские? мне не нужны, мне ребенку надо купить.
Светлана-С
там є кольори унісекс, синій, зелений.

Ось сині є в 37р. в наявності.

Галя, добрий ранок! Хочу замовити крокси Віталія на хлопчика (колір немає значення, головне не рожевий lol). Розмір 25. Коли планується викуп?
Rosichka
добрый день. мне по тапкам и кроксам на мальчика (те что в наличии) отбой, а на девочку еще подожду. скоро там сбор? smutilsa
спасибо.
Дівчата, я все думала з приводу кроксів.
Я зараз вийшла на роботу і просто не зможу обробити замовлення по кроксам (там багато пар, все спакувати, розіслати - в мене не буде на це часу). Тому я вирішила відмовитися від замовлення кроксів! Прошу вибачення, якщо хтось розраховував на крокси.
Rosichka
поняла. хорошо.)
Добрый вечер! Заказываю тапки сандалик летний 16,5см с супинатором на девочку.
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3
Стр. 67 из 68   


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах