Форум по беременности, родам и о детях

"Я беременна"

...Я пришла к тебе С ПРИВЕТОМ...,Рассказать,что солнце встало!...Ну и пусть сейчас три ночи...,Я с приветом,я ж сказала!))

Автор
Спойлер:

В нас в сім:ї, не типова для нас ситуація.

Я
: з понеділка на вівторок вночі лихоманка, до 39. (37,5 - 38,5....) - парацетамол, анальгін, терафлю.
вівторок,- слабкість - ТТ 38,5. Німесіл - 37,5
Середа вранці все ОК, темп. немає. Далі на протязі дня не міряю.
Вночі з середи на четвер дуже сильна головна біль, ТТ 38.
Від головної болі анальгін - недопомогає. Четвер - Цілий день болить страшенно голова. ТТ від 35,4 до 37,6

Чоловік: з понеділка у відряжденні. у вівторок ввечері їхав з відрядження, в метро стало дуже погано, сині губи, ( реально сіро -сині) зеленувате обличчя. Дякуючи людям, звернули увагу, провели до додому.
Вдома ТТ 38,6 - страшенна лихоманка з клацанням зубами.

Середа ТТ 37,5 - пішов до терапевта - тиск 120/80, відправив до невропатолога на четвер. Але в четвер не встиг, черги по 40 чоловік.

Четвер слабкість продовжується, ТТ до 37,6.

Вероніка - все ОК. Але 10 днів назад, її також один день лихоманило, рівно день.

Крім слабкості і ТТ + в мене головна біль - нічого не тубрує. Ніяких признаків простуди. Стул - ОК. Апетит - нормальний.

Зараз і в мене і в чоловіка ТТ 37,7.

Завтра хочу здати аналізи, підскажи які і як називаються. Кров/моча.

Наш терапевт у відпустці, в поліклініці -ЖАХ.
Можливо викликати лікаря, але якось незручно дорослим людям викликати. Але вже 3й день підвищеної температури.
Антібіотики поки не хочу, ми їх років 6 вже не приймали. Але в той самий час - невідомість дуже лякає.
Дякую.
Сегодня снова сходили к врачу, но направлений на анализы не дали. Не положено mad mad , если хотите - можете платно сдать. Сказали что горло красноватое, смоктульки назначили.
У меня сегодня без ТТ. У мужа 37,2.
вы сдали анализ?
flos
Привет.
Ненавижу нашу поликлинику, и всю систему. В пятницу пошли к дежурному терапевту - сказал направления в вашем случае не положено. Если хотите - идите в платную. Высмотрела у супруга красноватое горло. Что-то назначила ему, не помню - он пьет.

А вообще, в пятницу ТТ небыло, вчера 37 у меня, слабость + жара конечно.

Думаю организм переборол все что было и не было там.
СПАСИБО тебе , что нашла на нас время - прочитать весь мой опус. Надеюсь все хорошо уже.
Спасибо Маша.
общиай анализ крови с формулой
общий анализ мочи
flos писал(а):

общиай анализ крови с формулой
общий анализ мочи

Спасибо Маша.

И поздравляю тебя с праздником!
В день медработника с любовью
И уважением большим
Желаем вам беречь здоровье
И улыбаться от души!