Форум по беременности, родам и о детях

"Я беременна"

...Я пришла к тебе С ПРИВЕТОМ...,Рассказать,что солнце встало!...Ну и пусть сейчас три ночи...,Я с приветом,я ж сказала!))

Стр. 55 из 56   
Автор
Сообщение
Відповідно до ЗУ «Про державну допомогу сім‘ям з дітьми», Постанови КМУ «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» для отримання певних видів допомоги необхідно надати до СОБЕС такі документи:
1. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
- видана лікувально-профілактичним закладом довідка встановленого зразка (по іншому – лікарняний лист);
- заява матері, що складається за формою, затвердженою Мінпраці;
- довідка з основного місця служби, навчання про те, що жінка служить, навчається;
- довідка ліквідаційної комісії про те, що жінка звільнена з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації;
- довідка з центру зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна;
- з місця проживання для непрацюючих жінок про те, що вони не працюють (не служать, не навчаються);
- довідка з Пенсійного фонду України про те, що жінка, яка є фізичною особою - підприємцем, перебуває (не перебуває) на обліку в органах Пенсійного фонду України та не бере участь на добровільних засадах у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням..
2. Допомога при народженні дитини
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
- заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає
дитина, що складається у довільній формі, із зазначенням даних для
реєстрації місця проживання дитини;
- копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням
оригіналу);
- особи, що звернулися за призначенням допомоги при народженні
другої дитини або наступних дітей (народжених до 30 червня 2014
р.), подають копії свідоцтв про народження кожної дитини, яка
враховується під час визначення розміру допомоги;
- Жінки, які мають зареєстроване місце проживання на території
України і народили дитину під час тимчасового перебування за
межами України, подають видані компетентними органами країни
перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що
засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено
міжнародними договорами України;
- банківські реквізити;
якщо батько дитини зареєстрований за іншою адресою (в іншому місті), також знадобляться:
- довідка про те, що він не отримує виплат на дитину;
- форма 3 з його місця прописки;

У разі звернення осіб, місце проживання яких не зареєстровано, осіб, які вимушені були залишити місця проживання з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та не мають можливості зареєструвати новонароджену дитину, рішення про призначення допомоги при народженні дитини приймає орган соціального захисту населення на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов, складеного за місцем фактичного проживання сім’ї.

3. Допомога на дітей одиноким матерям
- заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
- витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад, із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої
статті 135 Сімейного кодексу України, або документ про
народження, виданий компетентним органом іноземної держави, в
якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- довідка про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем проживання сім'ї. У разі неможливості одержати таку довідку орган соціального захисту населення здійснює обстеження сім'ї за місцем проживання і складає акт із зазначенням факту проживання
дитини з матір'ю. У разі коли дитина навчається за межами населеного пункту, в якому проживає мати, і не перебуває на повному державному утриманні, замість довідки про проживання дитини з матір'ю подається довідка з місця проживання матері та довідка з місця проживання (навчання) дитини.

Усі вище перелічені види допомог можуть бути призначені за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації


Если Вы с мужем прописаны по разным адресам, то в СОБЕС надо будет носить справки, что Вы не получаете того же самого пособия по другому адресу прописки.
Поблагодарили(6): mariko, Люли, ASIK, ЕНОТ, Lala22, Bulbashka


Последний раз редактировалось: Tsemka (19.09.2012 8:59), всего редактировалось 2 раз(а)
Seya
Видимо да.
Нет, Солино св-во не требовали.
IaAngel
Это видимо для прописки, реквизиты у них.
Mariam писал(а):

И ребенка обязательно прописывать?

У нас в Харькове обязательно cool2
Позвонила по тел в собес. Запись по тел на прием. Записали аж на средину авуста. Спросила про док-ты. Только то что в законе. Никаких форм 3, справок от мужа, прописки ребенка и т.д.... я переспросила несколько раз.
Mariam
А собес какого района?
IaAngel
Область. Киево-Святошинский.
Mariam
Понятно, спасибо. Буду в свой Шевченковский дозваниваться.
девочки, может кому пригодится, выкладываю список документов на 01.08.2015 года, который сейчас нужен в Собес при оформлении помощи по рождению ребенка (а то мне пришлось 2 раза ездить, так как не было 1 бумажки, при этом выстояв в очереди 1,5 часа), а тот список, который весит у них при входе совсем не соотвествует тому, что они требуют.
Вообщем:
1. копии паспортов и кодов мамы и папы;
2. копия свидетельства о рождении ребенка;
3. данные об открытие счета в банке (обязетельно оформлять в Ощаде, так написано в Собесе, но это обязательно уже не обязательно crazy2 )
4. выписка с Собеза мужа. что он не получае эту помощь у себя;
5. копия свидетельства о браке;
6. копия свидетельства о рождении старших детей (это совсем не понимаю зачем, ведь разницы в сумме теперь нет).
прописка ребенка сейчас ненужна, но опять таки, то ее вводят то отменяют.
Для матерей одиночек, нужна еще форма 3 с ЖЕКа.
Заявление заполняете на месте.
вроде все. smile
Поблагодарили(1): А_л_ё_н_а
IaAngel
Спасибо! Как раз собираю. Выписка от мужа нужна только если он по другому адресу прописан
А_л_ё_н_а
не за что. smile да, если ты с мужем по разным адресам.
У меня все есть, только поксерить надо)))
Девочки, а надо обращаться по прописке? или по месту жительства?
у нас с мужем разные Киевские прописки..а живем вообще за Киевом crazy2
единствееное что понятно - надо справку с собеса мужа, что он не получает пособие
Девочки, подскажите плиз: мне в ЖК в 30 недель дали справку для собеса. Это мне с ней туда после родов идти? Это типа для оформления декретных? Я числюсь как ЧП...
dkk
Я так понимаю по месту прописки одного из родителей, а со второго справку. Расскажешь как прошло оформление, а то у нас та же ерунда...

Izuminka
А что за справка? Мне ничего в ЖК не давали, только декретный rolleyes
smilik
да я вообще тоже так поняла..но почитала всякого..и теперь незнаю... rolleyes
буду дозваниваться и узнавать....тот еще квест wall
dkk
smilik
Девочки, тут вообще консультации и низзя писать, но я так же оформляла. Документы сдают по месту фактического проживания, но подаете справки с места прописки себя и мужа, что не получаете там. УТСЗН обязан контролировать, куда вы тратите деньги, к вам могут прийти с проверкой по указанному адресу, поэтому и делается там, где реально живете.
Поблагодарили(2): dkk, smilik
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3
Стр. 55 из 56   


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах