Форум по беременности, родам и о детях

"Я беременна"

...Я пришла к тебе С ПРИВЕТОМ...,Рассказать,что солнце встало!...Ну и пусть сейчас три ночи...,Я с приветом,я ж сказала!))

Автор
Народ, давайте обговоримо і поділимось одне з одним історіями і досвідом) Який найекстимальніший секс був у вашому житті? Де це було чи з ким?
Вчилась коли у вузІ, то в нашому гуртожитку жило багато темношкірих. А так як порнушку всі дивились, то знають, що у них найдовші члени. Дуже хотілось спробувать нові відчеття. Окрутила найсимпатичнішого і що можу сказати, відчуття просто не передати словами. У мого чоловіка мабуть разів в два коротший, але жити все життя з іноземцем не змогла б, так що мушу терпіть)))))
Всегда хотела заняться в кинотеатре, но у парня не вставал там, говорил, что он фильм пришел посмотреть, а не работать. Пока карантин и людей в зале поменьше, нужно наверно попробовать, ибо лучшего шанса не будет

добавлено спустя 2 минуты:

А cекс в квартире, где в соседней комнате сидят родители считается экстримальным?) Тогда у меня был))
Поділюсь і сама своєю історією) Декілька років тому, коли ще тільки зустрічалась зі своїм майбутнім чоловіком, був такий випадок, що він захотів здивувати мене на 8 березня (точніше з подарунком пролетів і потрібно було виходити із ситуації). Нічого розумнішого не придумав, як зайти в аптеку і купити таблетки для посилення потенції Еротон, здається. Але тоді ж я не знала, що він на допінгу. Що ми творили... Секс був раз 5-6, точно вже не пам"ятаю, але ніч ми не спали. Стільки оргазмів я не отримувала більше ніколи. Тоді я навіть не задумувалась, чому у нього так довго стоїть, та і кінчає не так швидко. Це вже на наступний день він зізнався, що випив таблетку)))
lis`nok писал(а):

Поділюсь і сама своєю історією) Декілька років тому, коли ще тільки зустрічалась зі своїм майбутнім чоловіком, був такий випадок, що він захотів здивувати мене на 8 березня (точніше з подарунком пролетів і потрібно було виходити із ситуації). Нічого розумнішого не придумав, як зайти в аптеку і купити таблетки для посилення потенції Еротон, здається. Але тоді ж я не знала, що він на допінгу. Що ми творили... Секс був раз 5-6, точно вже не пам"ятаю, але ніч ми не спали. Стільки оргазмів я не отримувала більше ніколи. Тоді я навіть не задумувалась, чому у нього так довго стоїть, та і кінчає не так швидко. Це вже на наступний день він зізнався, що випив таблетку)))

А я думала, що мій один такий розумний, що додумався до допінгу перед сексом. Пояснює, що п"є таблетки, щоб спробувать щось новеньке, бо сил, щоб освоїть нові пози не вистачає. Розумію, що це якісь проблеми у нього зі здоров"ям, після карантину потягну до лікаря. Але йому норм, каже що схема працює, стояк триває довго, так що часу вистачає на всі ідеї. Да і мені добре, а то послухаю подружок, то у них чоловіки за 2 хвилини справляються і все, спатки))

добавлено спустя 1 минуту:

Найекстримальніший секс був з чоловіком в купе поїзда, де спали незнайомі люди. Зараз такого б не повторила, але по молодості було)
Читаю і заздрю, бо у мене нічого подібного не було. Нудятіна, а не секс. Може й своєму чоловіку таблетку скормить і він оживе?)
Часовой пояс: GMT + 3