Здоровий сон немовляти – не тільки запорука його розвитку та здоров’я. Це ще й міцна нервова система його батьків. У віці від 0 до 3 років сон вашої дитини вважається найміцнішим та водночас його може порушити кожна дрібниця та незручність. Якщо ви спитаєте молодих батьків, що бентежить їх малюка під час сну, то мимовільний похід у туалет буде однозначно в топі нічних несподіванок. У таких випадках псується абсолютно все – здоровий сон дитини та настрій батьків на весь наступний день. Годі і уявити, наскільки вимотує постійне прання та заміна постільної білизни. В цьому випадку на порятунок прийдуть нічні підгузки, які покликані вберегти молодих батьків від пригод.
Денні та нічні – у чому різниця?
Здогадатися, коли використовувати денні та нічні підгузники досить легко, виходячи з їх назви. Та не всі батьки-новачки розуміють, яка між ними різниця. Головна відмінність полягає у таких моментах:
- Можливість вбирати у себе дуже великий об’єм рідини;
- Шкіра малюка залишається сухою в незалежності від кількості рідини.
Саме це є запорукою сна без пробуджень. Такі підгузники залишають шкіру малюка сухою впродовж 12 годин та не протікають, тому прокидатися від несподіванки нікому не доведеться. Але як зрозуміти, коли підгузок час замінити? Виробники постаралися та зробили спеціальну смугу-індикатор. Вона змінює колір в залежності від наповненості.
Одразу хочемо попередити, педіатри вкрай не рекомендують використовувати нічні підгузники вдень, бо вони будуть заважати дитині рухатись. Коли денні розраховані на максимальну свободу рухів без обмежень. Дуже важливо, щоб в такий важливий період зростання малюк не відчував обмежень у рухах, бо це його майбутні навички координації та запорука фізичної сили. Тож радимо вам не лінитися та регулярно міняти денні підгузки, а нічні використовувати тільки вночі. Тим паче, купити підгузки у Луцьку можна будь-де, зокрема в магазині Алло.
Як обрати нічні підгузки?
Сучасні виробники пропонують вибирати підгузки, спираючись на вік та вагу малюка. Але варто розуміти, у кожного виробника своє розуміння розміру. Саме з цієї причини один і той же розмір може сидіти зовсім по-різному. Якщо ви помітили, що попри рекомендації виробника все ж є протікання – спробуйте взяти на розмір менше. Якщо манжети залишають почервоніння на шкірі – тоді варто придбати більший розмір.
Правильно підібрати сучасні підгузники дуже легко. На упаковці є вся детальна інформація. Найчастіше розміри дитячих підгузків позначаються цифрами від 0 до 7 або літерами від NB до XXL. До речі, на сайті Алло майже така градація розмірів, тож проблем з вибором не виникне.
Отже, якщо ви хочете подарувати здоровий сон собі та немовляті, то радимо скоріше познайомитись з цим досягненням людства. Ви можете вибрати нічні підгузки не тільки за розміром, але й підібрати дизайн, який точно сподобається немовляті.