22 June 2022, 10:57:59

Моя мрія так мої плани ...

Цікаво, чи це у всіх такі складнощі виникають з визначенням дати весілля? Моя мама права, мені жодне число не здається прийнятним. Забобона я якась стала, та й в астрологію повірила… Вирішили поки що з коханим займатися весільними приготуваннями, а з датою потім щось придумаємо. Хоча всі вже закатували нас розпитуваннями про те, про що ми ще й самі не чведемо.

Але і з приготуванням у нас все не слава Богу. Я тут була запитана: Які весільні сукні купують наречені? І дійшла висновку, що… абсолютно однакові! Подумаєш, одним рюшем більше, одним менше… Тому я вирішила бути оригінальною і піти під вінець у короткій сукні OKSANA MUKHA. А що, з фігурою у мене все нормально, живота найближчим часом не передбачається, чому б і ні? Була ще шалена думка пошити чорну сукню, але потім я згадала, що я забобонна і передумала. А шкода, шокувала б усіх, навіть звиклу вже до всього мою маму. Оригінальним також хочу зробити весільний день, розписати все по хвилинах, придумати сценарій і т. д. Можна було б довіритися і професіоналу, але він 100% запропонує якийсь «заїжджений» варіант, адже мені нудно щось особливе… Була на багатьох весіллях, але чомусь всі вони мені запамʼятались лише деякими дрібничками. Тому я і хочу щоб на моєму весіллі будло таких дрібничок дуже багато.

Майбутньому моєму чоловікові все байдуже, мабудь усі чоловіки такі, тому я і не засмучуюсь. Йому байдуже все це, а ось мені чомусь ні, мабудь, як и більшості дівчат які мріють про сімью, дітей та весілля. Добре хочаб те, що він погоджується зі усіма моїми забаганками, яких у мене ну дуже багато. Навіть не знаю чи це є плюсом у подружньому жітті чи навпаки мінусом.

До речі, вчора зустріла одну свою подружку, так мило провели час у неї вдома, не дивлячись на те що свого часу у нас були серйозні розбіжності, зараз всі нерозуміння і недомовки були повністю виключені з нашого життя. Отже, у людини є дуже хороша власність, вона вміє прощати і забувати.

Усім добре провести вихідні…

Комментарии 0