Як прискорити місячні?

Як прискорити місячні?

Дуже часто менструальний цикл припадає на важливі події в житті жінки. Але таку ситуацію можна уникнути, якщо знати, як прискорити місячні.

Як наблизити прихід місячних без шкоди для організму?

Слід відразу сказати про те, що, якщо менструальний цикл змінювати дуже часто, то це може сильно нашкодити жіночому організму. Особливо якщо такі порушення є регулярними. Пояснюється це, перш за все, тим, що реакцію жіночого організму дуже важко передбачити. Найбільше порушення менструального циклу відбивається на гормональному фоні. Гормональний збій є найчастішою причиною виникнення різного роду захворювань.

Тому, якщо вирішили наблизити місячні, то для початку проконсультуйтеся з фахівцем. Незайвим буде пройти тест на вагітність, тому як прискорення місячних може виявитися шкідливим для плода.

Якщо ви вживаєте протизаплідні таблетки, то перш, ніж починати штучний процес наближення місячних, слід припинити їх вживання за кілька днів до початку менструації. Тим самим прискорите менструальний цикл.

Народні засоби для прискорення місячних

Зараз існує велика кількість способів того як прискорити прихід місячних народними засобами. Можна вживати червоне вино або ж гарячу ванну. Можна зробити ванночку для ніг з гірчицею. Однак, якщо використовувати дуже гарячу воду, то можна викликати сильну кровотечу.

Заболевания половой системы у девочек дошкольного возраста

відвар петрушки

При затримці місячних можна вживати спеціальний відвар петрушки. Петрушку слід заварити склянкою окропу, після чого відвар петрушки повинен настоюватися кілька днів. Потім відвар петрушки потрібно буде кілька разів процідити і приймати по півсклянки кілька днів. Досить проробляти цей процес всього пару раз в день.

Також при затримці місячних можна зробити відвар кореня оману, для цього треба 1 столову ложку рослини залити склянкою гарячої води і довести до кипіння. Далі відвар потрібно буде протримати на плиті ще кілька хвилин і зняти з неї. Після цього тару, в якій міститься відвар наполягають кілька годин. Приймати засіб можна протягом декількох днів по два рази в день. Ефект буде не гірше, ніж від відвару петрушки.

Ще при затримці місячних можна вживати настій волошки.

Перш ніж прискорювати процес появи місячних, поміркуйте, а нас тільки це потрібно? Будь-яка дія може призвести до різних проблем з організмом, якщо щось пішло ні так від прийому настоїв і засобів, що прискорюють процес місячних, негайно звертайтеся за допомогу до фахівця.

Комментарии