Прогінова — гормональний засіб в якості заміника гормональної терапії

планування вагітності

Багато ліків крім користі несуть жіночому організму негативні ефекти. Вони можуть вплинути на перебіг вагітності або менструального циклу. До таких препаратів можна віднести «прогінова». Він випускається в різних формах і призначається при естрогенної недостатності під час клімаксу, безпліддя, раку молочних залоз і інших захворюваннях. Дія цього препарату спрямована на стимуляцію розвитку матки, піхви і труб. Він забезпечує стабільність кровотечі. При плануванні вагітності жінці треба підготувати свій організм до цього. За допомогою прогінова вона може вилікувати деякі проблеми. Перестають мучити головні болі, нервові розлади, може нормалізуватися ріст волосся. Все це відбувається завдяки наявності нормального кількості естрогену в жіночому організмі

Цей препарат визнаний найбільш ефективним для планування вагітності. Він сприяє зміцненню тканин ендометрій і в слідстві надійнішого прикріплення сперматозоїда. Адже найчастіше витончена тканина стає причиною невиношування дитини.

Медики запевняють, що вживання цих ліків не здатна пригнічувати овуляцію і впливати на вироблення жіночих гормонів. Але для цього його прийом проводиться під наглядом лікаря і тільки після його призначення. Адже цей препарат має свої протипоказання. Він заборонений для пацієнток з цукровим діабетом і серцево-судинними хворобами. Суворо заборонено його призначення дівчатам до вісімнадцяти років.

На какой день мосле месячных возможна овуляция?

овуляція

Для його прийому розробляють схему, яка залежить від циклу. Паралельно з ним можуть вживатися гормони, які містять естрогени. Нехтування цими рекомендаціями веде до негативного впливу на овуляцію. Крім того, може виникнути маткова кровотеча, розлад кишечника і блювота.

Однозначної думки жінок, що вживають прогінова немає. Частина з них впевнена, що змогли завагітніти тільки завдяки цьому препарату. Інші ж стверджують протилежне: що саме через це ліки відсутня овуляція.

Саме з цієї причини тільки досвідчений лікар може призначити ефективне лікування або підготовку до вагітності. Він зобов'язаний провести детальне обстеження майбутньої мами і вести за нею спостереження тривалий час.

Якщо ж ніяких проблем в жіночому організмі не спостерігається, то і немає необхідності застосовувати допоміжні засоби.