24 July 2023, 19:51:38

Топ напрямків на залізничному транспорті в Україні

Укрзалізниця щодня перевозить пасажирів різними маршрутами. На рік їх налічуються мільйони, найбільше квитків на поїзд купують у літні місяці, адже це період відпусток і час, коли хочеться поїхати до моря, в гори або на екскурсію в одне з міст України, адже кожне місто здатне вас здивувати й порадувати. Ми визначили найпопулярніші напрямки, на які не впливає сезонність, вони однаково затребувані в будь-яку пору року.

Від чого залежить затребуваність маршруту

Є напрямки, на які найчастіше поїзди відправляються напівпорожніми, а є такі, де навіть додаткові рейси не здатні задовольнити попит повною мірою. Існує низка факторів, які безпосередньо впливають на популярність маршруту:

  • розмір міста прибуття та наявність у ньому пам'яток, які можна відвідати, є дуже важливим критерієм під час вибору напряму, тому частіше відвідують столицю та великі обласні центри;
  • добре розвинена інфраструктура міста, безліч цікавих місць для екскурсій і приємного відпочинку теж впливають на вибір маршруту;
  • розташування і сезонність мають важливе значення для ухвалення рішення, адже влітку попит зростає на морські подорожі, а взимку, особливо в різдвяні свята, найчастіше купують квитки на потяг у гори.
  • Кожне місто по-своєму прекрасне і в кожному можна знайти щось цікаве, проте є міста, куди прагне поїхати більшість туристів, і білети на поїзд за цими напрямками розлітаються як гарячі пиріжки. З року в рік маршрути в ці міста входять у топ найпопулярніших в Україні.

Найбільш затребувані напрямки в Україні 

Рейтинг складено на даних Укрзалізниці, що ґрунтуються на кількості куплених квитків на поїзд за окремими напрямками за рік. Уже кілька років поспіль у топ виходять такі напрямки.

Київ - Харків 

Як Київ, так і Харків - найбільші міста України, в яких добре розвинена інфраструктура, є багато цікавих місць, а ще це важливі центри освіти. Переважно цей маршрут обирають студенти. Туристи також із задоволенням відвідують ці два прекрасні міста. 

Популярність цього маршруту не залежить від сезону, саме тому він у будь-який час посідає провідні позиції в рейтингу. У Києві та Харкові є на що подивитися і де приємно провести час.

Київ - Львів

Львів є одним із найбільш відвідуваних міст в Україні. Він закохав у себе не тільки туристів нашої країни, а й сусідніх. Воно гарне, привітне, загадкове, у ньому є все для того, щоб сподобатися відвідувачам з першого погляду.

Незважаючи на те, що поїзди за маршрутом Київ - Львів курсують досить часто, кілька разів на день, у різний час, квитки краще купувати заздалегідь. Це пов'язано з високою затребуваністю цього напрямку в будь-яку пору року. 

Київ - Дніпро

Жителі Дніпра називають його місто-сад, адже він потопає в зелені. Його вуличками приємно прогулюватися, особливо в теплу пору року. А ще це місто-мільйонник, третє за величиною в Україні. Сюди приїжджають з метою навчання, роботи, туризму, щоб помилуватися його затишними вулицями і парками.

Квиток на поїзд Київ - Дніпро купити не складно, адже відправляється він досить часто. Якщо ж ви хочете зайняти найбільш зручні місця, краще подбати про це заздалегідь, щоб дорога була максимально комфортною.

Київ - Вінниця

Незважаючи на те, що Вінниця не настільки велика, як попередні три міста, вона по праву посідає четверте місце в рейтингу найбільш відвідуваних міст України. Вінницю називають містом фонтанів. Є в ній незвичайна чарівність, яку не порівняти з іншими містами, тому її теж дуже люблять відвідувати туристи. До речі, радимо купити квиток на потяг Київ - Вінниця заздалегідь саме на https://skybooking.ua/train/kyiv-vinnytsia/ по кращій ціні.

Київ - Одеса

І звісно ж морська перлина - Одеса - не могла не потрапити до рейтингу найулюбленіших міст серед мандрівників. У сезон відпусток маршрут Київ - Одеса набирає великої популярності, але й в інші пори року він не обділений увагою. Туристи люблять це яскраве місто за його колоритність і привітність. Одеса кожному рада і кожного здатна в себе закохати назавжди.

Уподобання мандрівників змінюються, але, як показує статистика від Укрзалізниці, жителі України з року в рік віддають перевагу одним і тим самим містам. Маршрути, які входять до топу, дуже популярні та привабливі. Ви можете перевірити самі, чому вони так подобаються відвідувачам. Купуйте квитки на поїзд і вирушайте в незабутню подорож.

Комментарии 0