01 April 2021, 10:13:20

Сонцезахист вікна та особливості внутрішніх систем

Останнім часом влітку стало помітно спекотніше, ніж це було ще десять років тому. Пекуче сонце, заглядаючи у приміщення, створює відчутний дискомфорт. В сонячну та спекотну погоду це дуже помітно, особливо у багатоповерхових будівлях на верхніх поверхах, де світло не загороджує ні інші будинки, ні дерева. Єдиний спосіб щось зробити – установити внутрішні сонцезахисні системи. Це найпростіше та відносно недороге рішення, яке дозволить досягнути потрібного ефекту, забезпечити комфортні умови у домі. А головне, коштувати воно буде недорого. Тому якщо хочете захистити свою квартиру від сонця, застосування внутрішніх сонцезахисних систем має очевидні переваги у плані поєднання дешевизни та комфорту. Головне обрати правильний матеріал та форму.

Різновиди сонцезахисних систем

Головна особливість внутрішніх сонцезахисних систем в тому, що вони кріпляться всередині приміщення. Вам не потрібно виходити на вулицю і монтувати деталі на фасаді будинку. Це зручно, особливо коли приміщення знаходиться на верхніх поверхах. Монтувати щось на висоті не так безпечно, особливо якщо займаєтесь тим без професійної допомоги. Внутрішні захисні системи можна з легкістю змонтувати не виходячи з дому, таким чином не ризикуючи нічим.

До того ж внутрішні сонцезахисні конструкції не просто захищають, але і можуть стати прекрасним декоративним елементом, акцентним рішенням для інтер'єру. Тому ви отримуєте два в одному – красивий декоративний елемент та надійний захист.

Існує декілька різновидів внутрішніх систем захисту від сонця. Розглянемо кожен по черзі:

  • Алюмінієві жалюзі. Вони відрізняються високою зносостійкістю, практичністю. Такі моделі не ламаються, вигорати вони також не будуть. Алюмінієві конструкції легко чистити, а зламати дуже непросто. До того ж конструкція довговічна і виготовляється з використанням різних фарб, що додає декоративності.
  • Дерев’яні сонцезахисні системи. Дерево – натуральний матеріал, який ідеально підходить для класичного інтер'єру. Цей матеріал має цікаву та багатогранну фактуру, тому гармонійно виглядає у будь-якій кімнаті.
  • Бамбукові. Ці моделі легкі але при цьому достатньо надійні. Вони прекрасно виконують свою головну функцію – захищають від сонячних променів. Стосовно особливостей інтер’єру, такі моделі будуть виглядати найбільш гармонійно в інтер'єрах етно і еко-стилю.
  • Плісе з текстилю. Якісний текстиль також може захистити вікно від надлишку сонця. Але певну кількість світла штори все ж будуть пропускати, створюючи незначну напівтінь. Вона буде комфортною для всіх та кожного. До того ж текстильний захист сам по собі дуже красивий, та допомагає не тільки закрити, але і декорувати вікно. Залишилось тільки обрати потрібний колір, малюнок, фактуру та розмір. Це ідеальне рішення для спальні або будь-якої іншої кімнати.
  • Рулонні моделі. Також дуже практичний варіант для людей, які віддають перевагу тканим моделям. Вони займають мало місця, легко кріпляться та довго служать.

Деякі моделі дозволяються регулювати кількість світла, яке потрапляє у кімнату, а інші працюють тільки у двох режимах – повністю відкривають вікно або повністю його закривають.

Як обрати сонцезахисну систему для дому

Ми уже дійшли до висновку, що сонцезахисна система для дому – це необхідна та зручна річ. Але обрати якісний варіант не так просто, оскільки існує кілька типів захисту. Обираючи ідеальний варіант, зверніть увагу на наступні параметри:

  • наскільки велике вікно, яке потребує захисту;
  • з якого боку знаходиться кімната та скільки світла в неї потрапляє;
  • який стиль інтер’єру використаний, та наскільки обраний варіант захисту до нього підходить;
  • матеріал та колір системи.

Звісно потрібно брати до уваги вартість конструкції, оскільки вона виготовлятися на приватне замовлення, тому залежить від різних факторів.

Комментарии 0