19 August 2022, 19:09:59

Лазерна епіляція зони бікіні - медичні нюанси простими словами

Протягом багатьох років для видалення волосся в області інтимної зони дівчата користувалися переважно бритвою або спеціальним кремом. Такий спосіб позбавлення від небажаного волосся супроводжувався великою кількістю незручностей: необхідністю регулярного повторення процедури, ризиком появи подразнення та сверблячки, вростанням окремих волосків.

З появою лазерних технологій проблему стало вирішити набагато простіше та ефективніше: за допомогою лазерного променя можна досягти тривалого результату без ризику отримання негативних наслідків для шкіри.

Як діє лазер

Принцип лазерної епіляції зони бікіні полягає у руйнуванні волосяної цибулини під дією енергії променя. На відміну від звичайної бритви, коли видаляється тільки видима частина волосся, лазерна епіляція повністю руйнує його структуру. Волосся стає тонким, неживим і відмирає. Частина з них сповільнює свій ріст і буде видалена в процесі наступних сеансів.

Переваги лазерної епіляції:

  • можливість використання на всіх фототипах шкіри – лазер впорається з волоссям будь-якої жорсткості та кольору;
  • ефективність процедури – після необхідної кількості сеансів результат зберігається протягом тривалого часу;
  • відсутність необхідності відрощувати довжину перед видаленням, на відміну шугаринга;
  • безпека процедури;
  • низький ризик вростання волосся та появи подразнення на делікатних ділянках шкіри.

На етапі підготовки до процедури необхідно дотримуватись ряду правил. Слід відмовитися від походів до солярію або на пляж, не користуватися скрабами та іншими косметичними засобами.

Існує ряд протипоказань та обмежень. Лазерна епіляція не рекомендована особам із злоякісними пухлинами, цукровим діабетом, епілепсією. Процедура не проводиться вагітним жінкам та неповнолітнім дівчатам. Епіляцію бікіні не роблять під час менструації через міркування гігієнічності та підвищеної чутливості організму у цей період.

Види лазерної епіляції зони бікіні

Залежно від індивідуальних уподобань дівчини та рівня внутрішньої розкутості можна вибрати один із видів епіляції лазером.

Класичне бікіні

У цьому випадку видалення волосся обмежується лінією спідньої білизни. Це найбільш підходящий варіант для тих, хто почувається невпевнено.

Глибоке бікіні

Це радикальніший спосіб позбавлення небажаної рослинності. Він передбачає повне видалення волосся з лобка, статевих губ та внутрішньої сторони стегон.

Тотальне бікіні

Іноді його ще називають бразильським. Пов'язано це з популярністю карнавалів у Бразилії, коли танцівниці постають перед глядачами у надвідвертих вбраннях, що потребують особливого підходу до естетичності. Такий вид епіляції передбачає видалення волосся з усіх пахових зон, включаючи ділянки між сідницями, та внутрішній бік статевих губ.

Міфи про лазерну епіляцію зони бікіні

Найчастіше відсутність правильної інформації породжує безліч необґрунтованих міфів і пліток. Лазерна епіляція зони бікіні не є винятком. Розглянемо найпопулярніші з них.

Це боляче!

Перед процедурою на зони обробки наносять анестезуючий гель. Сучасні лазери оснащені системами охолодження шкіри. Процедура проводиться в комфортних умовах і не завдає неприємних відчуттів.

Після епіляції залишаться плями та опіки

Ризику ушкоджень шкіри при впливі лазера немає, якщо процедура проводиться досвідченим косметологом. Для цього необхідно відповідально поставитися до вибору клініки чи салону, обрати який можна тут.

Це дуже дорого! Інші способи набагато дешевші!

Це правильно, якщо йдеться про окремий сеанс. Але не існує способу повного видалення волосся лише за одну процедуру. Інші способи позбавлення небажаного волосся не дають такого ефективного результату, як лазер. Їх доводиться часто повторювати, що зрештою обходиться дорожче.

Процедури потрібно повторювати

Це необхідно не тому, що лазер "пропустив" волосся, а через те, що частина їх знаходиться в сплячій зоні. Однак, кількість таких волосків невелика і їх легко позбутися під час наступних сеансів.

Лазер провокує різні захворювання

Лазерний промінь впливає лише на зовнішній шар шкіри, руйнуючи волосяні фолікули. Він не порушує структури внутрішніх органів, тому не здатний викликати ендокринні, онкологічні та інші захворювання.

Лазерну епіляцію можна робити лише після пологів

Вагітність та пологи пов'язані з перебудовою гормонального фону жінки, в деяких випадках можливе інтенсивний ріст рослинності. Але це не таке часте явище, яке до того ж коригується спостереженням у ендокринолога.

Догляд за зоною бікіні після епіляції

Щоб шкіра швидше відновилася, рекомендується наносити на неї засоби із заспокійливою та зволожуючою дією. У перші дні після процедури краще віддати перевагу нижній білизні з натуральної бавовни.

Не рекомендується відвідувати солярій, лазню або сауну, а також перебувати під прямим сонячним промінням на пляжі. Такими засобами, як скраби, можна користуватися не раніше, ніж за тиждень після сеансу.

Лазерна епіляція зони бікіні у досвідченого косметолога повністю позбавить вас від небажаного волосся, додасть шкірі приємної гладкості, свіжості та бархатистості.

Комментарии 0