28 September 2022, 10:44:13

Ін’єкційний ліфтинг обличчя: порівняння методів

Різноманітні доглядові процедури показують недостатньо високу ефективність відносно боротьби з віковими ознаками. На жаль, кремами, сироватками та іншими подібними засобами глибокі зморшки та вікові зміни усунути не вдасться. В той же час далеко не кожна жінка може наважитися чи навіть дозволити собі омолодження шляхом хірургічних втручань. Це досить серйозні маніпуляції, які несуть певні ризики та немалі фінансові витрати. Тому довгий час була актуальна проблема пошуку альтернативи.

І вона вирішена. Ін’єкції дозволяють успішно боротися з ознаками старіння різного рівня вираженості. Виконуються вони за досить простим алгоритмом, не пошкоджують шкіру та не вимагають тривалого відновлення.

Пропонуємо розглянути дві найбільш популярні та дієві ліфтингові методики, які чудово себе зарекомендували в якості методу омолодження.

 

Контурна пластика

Технологія передбачає підшкірне введення філерів, з допомогою яких можна коригувати обриси обличчя - додавати об’єму, де це потрібно, усувати обвислість, підвищувати тонус, робити більш вираженими вилиці, підтягувати кутики губ, розгладжувати зморшки.

Нитковий ліфтинг - шкіра підтягується за допомогою спеціальних ниток, які вводяться під шкіру та фіксуються в потрібному напрямку. За рахунок цього вдається скоригувати потрібні дефекти.

Перевагами ліфтингу є миттєвий результат, легка реабілітація, тривалий ефект та невисока вартість.


 

Процедура

Контурна пластика

Нитковий ліфтинг

Препарати

Філери

Синтетичні нитки, які мають властивість розсмоктуватися. 

Ефективність

Залежно від складу препарату результат зберігається від 4-8 до 12-18 місяців

Процедура має накопичувальну дію, ефект зберігається до 2 років

Особливості процедури

Залежно від стану шкіри та наявних проблем, косметолог обирає препарат відповідного складу та щільності. 

Залежно від вираженості вікових змін обираються нитки різного типу - лінійні, спіральні, 3D

Відновлення

Від кількох годин до доби. Протягом першого часу заборонені важкі навантаження, басейн, лазня, тертя обличчя руками.  

Одразу після процедури потрібна дія холоду, протягом кількох днів не допускати надмірних фізичних навантажень, походів в сауну, лазню, масажу обличчя. 

Можливі ускладнення

Не завжди, але інколи можуть бути набряки. Зазвичай симптоми проходять за один-два дні. Якщо доза препарату була великою, процес може розтягнутися до кількох днів. 

Після процедури можуть бути невеликі набряки та гематоми. Всі симптоми проходять протягом 5-10 днів. У виняткових випадках може бути алергія, запалення чи міграція ниток. Проте при якісній роботі майстра ризики мінімальні. 

Комментарии 0