15 December 2022, 20:07:10

Функції та види подушок для годування

Є матусі, які не вважають подушку для годування предметом першої необхідності після народження малюка. Але перші місяці життя дитина майже постійно перебуває біля материнських грудей. Багато дітей навіть сплять з матір'ю, а не в окремому ліжечку. В такому разі може допомогти зручна подушка для годування.

Якісна подушка для вагітних та годування може бути недорогою, якщо зробити замовлення в магазині IDEIA.

Для чого потрібна така подушка?

Такий аксесуар виконує декілька функцій.

  1. Можливість навчитися правильно прикладати дитину. Варто піднімати малюка на рівень грудей, а не тягнутися до нього. Для цього, звісно, можна скористатися диванною подушкою, згорнутою ковдрою чи колінами, але використання спеціального аксесуара є набагато зручним варіантом.
  2. Зняття навантаження зі спини та рук. Процес годування зазвичай займає до 30 хвилин за одне прикладання. А впродовж дня доведеться витратити близько 4 годин часу, а то й більше. Використання ергономічної подушки допомагає позбутися болю в спині, руках, шийних м'язах. 
  3. Звільнення рук під час годування та сну малюка біля грудей. Інколи немовлята після годування довго та солодко сплять. Але зазвичай малюки засинають у матусі на руках або біля грудей. І якщо почати їх перекладати в окреме ліжко, вони відразу прокидаються. Щоб спокійно займатися домашніми справами, можна використовувати слінг, а для справ, які виконуються сидячи, підійде рівна подушка. Дитинка буде комфортно на ній спати.

Різновиди подушок для годування молодим матусям

Такі застосування для годування малюків бувають двох видів:

  • Універсальні (на період вагітності та годування). Ці моделі представлені в широкому асортименті на ринку. Вони дають змогу зекономити, оскільки вам не доведеться купувати дві окремі подушки. Це ідеальний варіант, який буде використовуватися як для підтримки живота майбутньої матері, комфорту її сну та відпочинку, так і для зручності годування малюка. Звісно, можна вибрати спеціальну подушку, яка підходить тільки для грудного вигодовування. 
  • Спеціалізовані. Ці аксесуари не можна застосовувати під час виношування дитини. Зазвичай вони менші за розміром, чим будь-які подушки для вагітних, оскільки в цьому разі не потрібно підтримувати вагу всього тіла дорослої людини.

Ви можете обрати оптимальну для себе модель з урахуванням вартості, розміру виробу та індивідуальних побажань, щоб відчувати себе комфортно під час вагітності та годування.

 

Комментарии 0